دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
گام اول سلامت ،همین که ما یاد بگیریم خودمان از خودمان مراقبت کنیم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 44419
 بازدید امروز : 79
 کل بازدید : 196683
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
اوقات شرعی
اخبار > -


  چاپ        ارسال به دوست

خیرین چایپاره باز هم به مدد عرصه سلامت آمدند.

-

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چایپاره:

خیرین چایپاره باز هم به مدد عرصه سلامت آمدند.

اهداء یک دستگاه مانیتور علایم حیاتی فول پارامتر رنگی و یک دستگاه الایزاواشر هورمون به بیمارستان امام خمینی (ره) توسط خیرین

خانواده مرحوم جلیلوند در حق همسر و پدر مرحوم شان یک دستگاه مانیتور علایم حیاتی فول پارامتر رنگی به ارزش 110 میلیون ریال و همچنین خانواده مرحوم صفری و مرحوم ......... مبالغ 100 میلیون ریال و 30 میلیون ریال جهت خرید یک دستگاه الایزاواشر هورمون و سایر تجهیزات مورد نیاز به بیمارستان امام خمینی (ره) اهدا کردند.

دکتر درستی مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره ضمن تشکر و قدردانی از بانیان این امر خداپسندانه و خیرخواهانه و آرزوی سلامتی برای خانواده های اهداکننده و غفران الهی برای آن مرحومان، دخالت خیرین را با توجه به فوریت نیازهای بخش درمان در بهتر شدن وضعیت سلامت جامعه بسیار تأثیرگذار خواند.

وی ضمن قدردانی از مردم و خیرین شهرستان چایپاره و همه خیرین عرصه سلامت افزود: در شهرستان چایپاره در چند سال اخیر خیرین در بخش سلامت شهرستان و کمک به زیرساختهای آن از جمله توسعه پروژه های عمرانی و تجهیزات بخش بهداشت و درمان اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده اند اما با توجه به زمینه های مالی خیرین و اعتقادات و روحیه خوب بخشندگی و نوع دوستی مردم چایپاره انتظار از خیرین این شهرستان بسیار زیاد است.


١٣:٢٨ - 1397/04/17    /    شماره : ١٩٦١٧    /    تعداد نمایش : ٥٢خروج