دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
گام اول سلامت ،همین که ما یاد بگیریم خودمان از خودمان مراقبت کنیم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 44406
 بازدید امروز : 22
 کل بازدید : 196626
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
اوقات شرعی
اخبار > -


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر درستی: اگر در حوزه خیرین سلامت فرهنگ سازی مناسب صورت گیرد، مردم و خیرین ما نقش بسیار تأثیرگذاری در ارتقاء سلامت جامعه ایفا خواهند کرد.

-

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان چایپاره:

دکتر درستی: اگر در حوزه خیرین سلامت فرهنگ سازی مناسب صورت گیرد، مردم و خیرین ما نقش بسیار تأثیرگذاری در ارتقاء سلامت جامعه ایفا خواهند کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره در مصاحبه­ای با روابط عمومی این شبکه ضمن تأکید بر اهمیت نقش خیرین در توسعه بخش سلامت گفت: مشارکتهای بین­بخشی و استفاده از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد و دستگاههای اجرایی به نفع سلامت مردم از عوامل مهم در توسعه عرصه سلامت می باشد و اگر بتوانیم در حوزه خیرین سلامت فرهنگ سازی مناسب انجام دهیم و از پتانسیل خیرین به درستی استفاده کنیم، مردم و خیرین ما نقش بسیار تأثیرگذاری در ارتقاء سلامت جامعه و رفع مشکلات این حوزه ایفا خواهند کرد و این همان مفهوم اجتماعی شدن سلامت است.

وی نقش خیرین را در ارتقاء سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و معنوی بسیار اثرگذار دانست و افزود بی تردید حضور دولت و خیرین در کنار هم در برآوردن بسیاری از نیازهای سلامت و ایجاد تحول در این حوزه حیاتی جامعه بسیار مهم است.

دکتر یوسف درستی ضمن قدردانی از خیرین شهرستان چایپاره افزود در شهرستان چایپاره در چند سال اخیر خیرین در بخش سلامت شهرستان و کمک به زیرساختهای آن از جمله توسعه پروژه های عمرانی و تجهیزات بخش بهداشت و درمان اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده اند اما با توجه به زمینه های مالی خیرین و اعتقادات و روحیه خوب بخشندگی و نوع دوستی مردم چایپاره انتظار از خیرین این شهرستان بسیار زیاد است.


١١:٥٧ - 1397/04/17    /    شماره : ١٩٦١٦    /    تعداد نمایش : ٦١خروج