دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
گام اول سلامت ،همین که ما یاد بگیریم خودمان از خودمان مراقبت کنیم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 52227
 بازدید امروز : 83
 کل بازدید : 227086
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
اوقات شرعی
اخبار


پوسترهای روز جهانی هپاتیت
پوسترهای روز جهانی هپاتیت
-
 ١٣:٥٠ - 1398/05/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
کمیته ستاد شهرستانی التور در چایپاره برگزار شد.
کمیته ستاد شهرستانی التور در چایپاره برگزار شد.
کمیته ستاد شهرستانی التور در چایپاره برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چایپاره: کمیته ستاد شهرستانی التور در چایپاره با حضور نمایندگانی از فرمانداری و سایر ادارات عضو ستاد التور شهرستان در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان چایپاره برگزار شد.
 ١٣:٣٦ - 1398/04/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور سبز خادمین آستان قدس رضوی در بیمارستان امام خمینی (ره) چایپاره
حضور سبز خادمین آستان قدس رضوی در بیمارستان امام خمینی (ره) چایپاره
حضور سبز خادمین آستان قدس رضوی در بیمارستان امام خمینی (ره) چایپاره به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چایپاره: خادمین آستان قدس رضوی در حالیکه پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) را به همراه داشتند با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) از بیماران عیادت کردند و بیماران به آن تبرک جستند.
 ١١:٢٣ - 1398/04/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر از کادر اتاق عمل بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان چایپاره
تقدیر از کادر اتاق عمل بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چایپاره: تقدیر از کادر اتاق عمل بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان چایپاره خانواده سیدکریم حسینی گوزدگنی با اعطای لوح تقدری از آقایان دکتر حسین شیری پزشک متخصص جراحی و دکتر حمیدرضا احمدی پزشک متخصص بیهوشی و کلیه کارکنان اتاق عمل بیمارستان امام خمینی (ره) به دلیل معالجه، عمل جراحی و درمان مؤفقیت آمیز بیمارشان تقدیر کردند. سیدکریم حسینی گوزدگنی بیمار این خانواده به دلیل سانحه تصادف دچار پارگی طحال، لوزالمعده، کبد، کلیه چپ، روده بزرگ، عروق لگن و عروق پشت کبد شده بود که در بیمارستان امام خمینی (ره) چایپاره توسط دکتر شیری پزشک جراح این بیمارستان تحت چندین عمل مؤفقیت آمیز جراحی قرار گرفت و در حال حاضر در بهبودی کامل می باشد.
 ١١:٢٣ - 1398/04/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
سنجش فشارخون 72 درصد از گروه های هدف کنترل فشارخون در شهرستان چایپاره
سنجش فشارخون 72 درصد از گروه های هدف کنترل فشارخون در شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چایپاره: سنجش فشارخون 72 درصد از گروه های هدف کنترل فشارخون در شهرستان چایپاره دکتر درستی مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره در گفتگویی با خبرنگار صدا و سیمای شهرستان گفت: بسیج ملی کنترل فشارخون یک طرح ملی است و با استقبالی که در شهرستان چایپاره از این طرح شده و همچنین با همکاری ادارات دولتی و بخش خصوصی و تلاش های همکارانم در بخش های بهداشتی و درمانی شهرستان تا حال حاضر 72 درصد از جمعیت هدف این طرح که شامل افراد بالای 30 سال، زنان باردار و بیماران کلیوی در هر گروه سنی می باشد، مورد سنجش قرار گرفته است.
 ١٣:٢٩ - 1398/04/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
مشاهده فایل های آموزشی فشار خون
جهت مشاهده کلیک کنید
جهت مشاهده کلیک کنید
 ٠٧:٥٦ - 1398/03/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
آیا می دانید؟
آیا می دانید؟
آیا می دانید؟ - از هر هشت مرگ در دنیا یک مرگ مربوط به فشارخون بالاست.. - در ایران تقریباً یک فرد از هر پنج نفر به فشارخون بالا مبتلا هست.. «بسیج ملی مقابله با فشارخون بالا» شهروندان گرامی می توانند با پیوستن به طرح «بسیج مقابله با فشارخون بالا» و مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، پایگاه های سلامت، خانه های بهداشت و بیمارستان، نسبت به کنترل فشارخون خود بصورت رایگان اقدام نمایند. زمان: 17 خرداد تا 15 تیرماه 1398 کلیه افراد بالای 30 سال، زنان باردار در تمام سنین و افراد مبتلا به نارسایی کلیه می توانند بطور رایگان از خدمات این طرح بهره مند شوند. روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چایپاره
 ٠٧:٥٤ - 1398/03/12 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>