پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧
گام اول سلامت ،همین که ما یاد بگیریم خودمان از خودمان مراقبت کنیم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 50279
 بازدید امروز : 8
 کل بازدید : 180626
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 • -
  جلسه مشترک شبکه بهداشت و درمان چایپاره با شبکه دامپزشکی شهرستان پیرامون بررسی بیماریهای قابل انتقال بین انسان و حیوان و راهکارهای پیشگیری و کاهش این بیماریها به مناسبت روز ملی مبارزه با بیماریهای قابل انتقال بین انسان و حیوان (بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان) و هفته اطلاع رسانی این بیماریها (13 لغایت 20 تیرماه)، جلسه ای با حضور مسئولین و کارشناسانی از شبکه بهداشت و درمان و دامپزشکی چایپاره در شبکه دامپزشکی شهرستان جهت بررسی بیماریهای زئونوز و راه های پیشگیری و کاهش این بیماریها برگزار شد.

 • -
  دکتر محمدی فرماندار و رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان در این کارگروه ضمن تشکر از اعضای کارگروه و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و توفیق برای همه در بهره مندی از فیوضات و استفاده از فرصت این ماه مبارک برای تزکیه نفس، در ابتدای سخنان خود با اشاره به اوضاع روز جهان و ایران اسلامی گفت: در شرایط کنونی کشور در حالی که مثل هر زمانی با انواع هجمه ها و توطئه ها از سوی استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای دسیسه گر مواجه است، حضور همیشه ملت در صحنه و حمایت های مردمی و همکاری دولت و مردم با یکدیگر و تلاش مسئولین امر در حل مشکلات مردم و کشور مثل همیشه لازم و ضروری است. وی گفت کشور عزیزمان در همه زمان ها مشکلات و سختی ها را با اقتدار و پیروزی پشت سر گذاشته است و بعد از این هم به یاری خداوند و همبستگی دولت و مردم و ایستادگی و تلاش، بر مشکلات موجود نیز فائق خواهد آمد و عملکرد مغایر با اصول و مقررات بین المللی آمریکا و دشمنان ایران اسلامی قطعاً به ضرر خودشان خواهد شد.

 • -
  بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره از واحدهای تابعه و آشنایی با مشکلات و موانع و رفع آنها

 • -
  برپایی چادر سلامت و نمایشگاه سلامت به مناسبت هفته سلامت در چایپاره

 • -
  برنامه آموزشی شبکه بهداشت و درمان شهرستان در خصوص سلامت روان برای معلمان و والدین دانش آموزان در مدرسه شفا به مناسبت هفته سلامت

جلسه مشترک شبکه بهداشت و درمان چایپاره با شبکه دامپزشکی شهرستان پیرامون بررسی بیماریهای قابل انتقال بین انسان و حیوان و راهکارهای پیشگیری و کاهش این بیماریها
-
جلسه مشترک شبکه بهداشت و درمان چایپاره با شبکه دامپزشکی شهرستان پیرامون بررسی بیماریهای قابل انتقال بین انسان و حیوان و راهکارهای پیشگیری و کاهش این بیماریها به مناسبت روز ملی مبارزه با بیماریهای قابل انتقال بین انسان و حیوان (بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان) و هفته اطلاع رسانی این بیماریها (13 لغایت 20 تیرماه)، جلسه ای با حضور مسئولین و کارشناسانی از شبکه بهداشت و درمان و دامپزشکی چایپاره در شبکه دامپزشکی شهرستان جهت بررسی بیماریهای زئونوز و راه های پیشگیری و کاهش این بیماریها برگزار شد.
 ١١:٣٤ - 1397/04/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح سنجش سلامت دانش آموزان بدو ورود به دبستان سال 1397 در شهرستان چایپاره
-
طرح سنجش سلامت دانش آموزان بدو ورود به دبستان سال 1397 در شهرستان چایپاره مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چایپاره از روند طرح سنجش سلامت دانش آموزان بدو ورود به دبستان در شهرستان چایپاره خبر داد و افزود این طرح با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان از اول تیرماه و همزمان با سایر شهرستان ها شروع شده و طبق آماری که در دست داریم تا پایان این طرح، حدود هزار دانش آموز بدو ورود به دبستان مورد ارزیابی مقدماتی و معاینات پزشکی قرار خواهند گرفت.
 ١٣:٣٦ - 1397/04/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش بهورزان و آبداران شهرستان چایپاره
-
همایش بهورزان و آبداران شهرستان چایپاره همایش بهورزان و آبداران شهرستان چایپاره با همکاری شبکه بهداشت و درمان و امور آب و فاضلاب روستایی چایپاره در مجتمع نه دی این شهرستان برگزار شد. خانم مهدی زاده معاون بهداشتی شبکه بهداشت در این همایش ضمن تشکر از امور آبفای روستایی شهرستان در هماهنگی های لازم جهت برگزاری این همایش بر تعامل و همکاری بیش از پیش دو اداره جهت تأمین آب شرب سالم در روستاها تأکید کرد.
 ١٣:٣٠ - 1397/04/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
خیرین چایپاره باز هم به مدد عرصه سلامت آمدند.
-
اهداء یک دستگاه مانیتور علایم حیاتی فول پارامتر رنگی و یک دستگاه الایزاواشر هورمون به بیمارستان امام خمینی (ره) توسط خیرین خانواده مرحوم جلیلوند در حق همسر و پدر مرحوم شان یک دستگاه مانیتور علایم حیاتی فول پارامتر رنگی به ارزش 110 میلیون ریال و همچنین خانواده مرحوم صفری و مرحوم ......... مبالغ 100 میلیون ریال و 30 میلیون ریال جهت خرید یک دستگاه الایزاواشر هورمون و سایر تجهیزات مورد نیاز به بیمارستان امام خمینی (ره) اهدا کردند.
 ١٣:٢٨ - 1397/04/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر درستی: اگر در حوزه خیرین سلامت فرهنگ سازی مناسب صورت گیرد، مردم و خیرین ما نقش بسیار تأثیرگذاری در ارتقاء سلامت جامعه ایفا خواهند کرد.
-
دکتر درستی: اگر در حوزه خیرین سلامت فرهنگ سازی مناسب صورت گیرد، مردم و خیرین ما نقش بسیار تأثیرگذاری در ارتقاء سلامت جامعه ایفا خواهند کرد. مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره در مصاحبه¬ای با روابط عمومی این شبکه ضمن تأکید بر اهمیت نقش خیرین در توسعه بخش سلامت گفت: مشارکتهای بین¬بخشی و استفاده از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد و دستگاههای اجرایی به نفع سلامت مردم از عوامل مهم در توسعه عرصه سلامت می باشد و اگر بتوانیم در حوزه خیرین سلامت فرهنگ سازی مناسب انجام دهیم و از پتانسیل خیرین به درستی استفاده کنیم، مردم و خیرین ما نقش بسیار تأثیرگذاری در ارتقاء سلامت جامعه و رفع مشکلات این حوزه ایفا خواهند کرد و این همان مفهوم اجتماعی شدن سلامت است.
 ١١:٥٧ - 1397/04/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
-
-
-
-
-

 

 

تماس با ما:

شهرستان چایپاره میدان انقلاب شبکه بهداشت و درمان چایپاره

تلفن تماس:

ریاست:36728871-044

فاکس:36728876

حراست:36728879

کارگزینی:36728894

امور اداری:36730341

بهداشت محیط و حرفه ای:36728978

گسترش:36729353

بیماریها:36729355

دبیرخانه:36728974

کامپیوتر:36727030

بهداشت روان:36729353