پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧
گام اول سلامت ،همین که ما یاد بگیریم خودمان از خودمان مراقبت کنیم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 40963
 بازدید امروز : 31
 کل بازدید : 180649
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
اوقات شرعی
اخبار > پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره به مناسبت روز بهورز


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره به مناسبت روز بهورز

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره به مناسبت روز بهورز

به گزارش  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چایپاره

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره به مناسبت روز بهورز

دکتر یوسف درستی مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره در پیامی 12 شهریورماه، روز بهورز را به تمامی بهورزان تبریک گفت و از زحمات و تلاش های آنان قدردانی کرد.

در این پیام آمده است:

خدمت به مردم و جامعه به هر طریقی و در هر لباسی نیکو و پسندیده است ولی تلاش در راستای سلامت مردم و رهایی آنان از بند بیماری و درد و رنج ارزشی دوچندان دارد. آنچه هستی را شکوه و زیبایی می بخشد، جلوه وجود انسانهایی است که از دل ها رها گشته و در بیکران خلقت، عظمت می آفرینند.

بی شک حفظ دستاوردهای نظام سلامت کشور و ارتقاء سطح سلامت آحاد جامعه، حرکت در مسیری است که تحقق اهداف توسعه پایدار بر مبنای انسان سالم را در پی دارد و فعالیت ها و ارایه خدمات سلامت در نیل به هدف مقدس حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه ضرورتی انکارناپذیر است.

 

روز بهورز را به تمامی بهورزان سخت کوش و زحمتکش این مرز و بوم تبریک می گویم. شما که با توکل به ایزد منان و ایمانی راستین از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزید و با پذیرش غم و شادی در دورافتاده ترین مناطق جغرافیایی کشور برای ارائه خدمات پیشگیری از تهدیدات سلامتی برای یکایک آحاد جامعه روستایی به عنوان سربازان خط مقدم نظام سلامت در کنار سایر همسنگران خالصانه و صادقانه تلاشی جهادگونه رقم می زنید و با دلی سرشار از امید به دور از هرگونه چشم داشتی می کوشید تا زیباترین ها را بیافرینید. از زحماتتان تشکر می کنم و امیدوارم با اتکال به حضرت باریتعالی و در ذیل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) ضمن ارتباط گسترده با اقشار مختلف مردم و با تلاش بیش از پیش در انجام و پیگیری امور در حیطه وظایف خود، در پیشبرد اهداف بهداشتی درمانی شهرستان و ارتقاء شاخص های سلامتی همواره مؤفق و مؤید باشید و با ارائه خدمات شایسته، سلامت و شادمانی را به مردم عزیز منطقه هدیه نمائید.


١٣:٣٩ - 1396/06/12    /    شماره : ١٥٥٦٠    /    تعداد نمایش : ١٧٠خروج